Adopcja Serca

Misja w Zambii

Pragniemy poinformować wszystkich Rodziców Adopcyjnych i Przyjaciół Misji, że od dnia 1 września 2016, Pan Krzysztof Rurański - koordynator Wolontariatu naszej misji w Zambii, ze względu na natłok obowiązków w pracy, musiał zrezygnować z pełnionych obowiązków w programie Adopcja Serca.

W imieniu całego Zgromadzenia Sióstr Miłosierdzia św. Karola Boromeusza, naszych sióstr misjonarek, wszystkich koordynatorów i przede wszystkim naszych dzieci w Zambii, pragniemy z całego serca podziękować Panu Krzysztofowi za wieloletnią posługę w programie Adopcja Serca, za czas i ogromne serce poświęcone naszym dzieciom w Zambii, za wymalowanie Przedszkola "Arka Noego"  i wszelkie prace w nie włożone, za wspaniałą akcję, którą powtarzamy co dwa lata: "Kura dla szpitala", której p. Krzysztof był promotorem na łamach czasopism, audycji radiowych i w internecie. Nie jesteśmy w stanie wymienić dokładnie wszystkich projektów, których Pan Krzysztof był autorem lub współautorem, dlatego dziękujemy za całokształt tej posługi. Dziękujemy również za wspaniałą współpracę z naszymi siostrami misjonarkami w Zambii i Wolontariuszami w Polsce, czyli Rodzicami Adopcyjnymi wyjeżdżającymi na misje.

Jednocześnie informujemy, że wszelkie zgłoszenia od osób pragnących włączyć się do posługi na misjach w Zambii, na zasadzie Wolontariatu, prosimy kierować do referentki misyjnej Zgromadzenia - S.M. Vianney`i. Adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.