Adopcja Serca

Misja w Zambii

W gronie koordynatorów programu "Adopcja Serca", pragniemy powitać p. Monikę Maliszewską, wieloletnią "Mamę Adopcyjną" dwójki dzieci z programu Adopcja Serca i trójki dzieci z programu Adopcja Grupowa, która pragnie w miarę swoich możliwości wspomóc organizację tego programu, by jeszcze bardziej i płynniej usprawnić przepływ informacji z dalekiej Zambii do naszych Polskich Rodzin. Cieszymy się i dziękujemy już dzisiaj p. Monice za otwarte serce i chęć pomocy w prowadzeniu tego pięknego dzieła, jakim jest umożliwienie edukacji naszym dzieciom w Zambii i wszelkie czynności z tym związane.

Pani Monika będzie zajmowała się przyjmowaniem i realizacją zgłoszeń do "Sklepiku", jak również pomoże naszym pozostałym koordynatorkom w rozsyłaniu zdjęć i formularzy do Rodziców Adopcyjnych programu: Adopcja Serca i Adopcja Grupowa. Adres mailowy do p. Moniki: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Życzymy Pani Monice wspaniałej, owocnej współpracy z koordynatorami i Rodzicami Adopcyjnymi oraz satysfakcji z okazywanej pomocy naszym dzieciom w Zambii.