Adopcja Serca

Misja w Zambii

Poniżej znajdują się listy doręczonych paczek wg zestawień z Zambii (od najnowszego do najstarszego). Daty są datami przekazania informacji o odebraniu danej grupy paczek z poczty w Lusace.

LISTA OTRZYMANYCH PRZESYŁEK - SIERPIEŃ 2017

  1. TOMASZ P – KRAKÓW
  2. GRAŻYNA S. – WARSZAWA
  3. ANNA D. – SZCZECIN
  4. PIOTR N - OŻARÓW MAZOWIECKI
  5. SZKOŁA PODSTAWOWA NR 8 – MALBORK
  6. SZKOŁA PODSTAWOWA NR 15 – TARNOWSKIE GÓRY
  7. SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 - WĘGORZEWO
  8. RADOSŁAW C. – JASTRZĘBIE ZDRÓJ
  9. TOMAS P. – W. BRYTANIA
  10. PAN K. – KŁODZKO
  11. IWONA Ś. – GDYNIA
  12. ALINA R-P – KRAKÓW
  13. ZESPÓŁ SZKÓŁ IM. C. K. NORWIDA – DZIERZGOŃ
  14. STOWARZYSZENIE SUMINA – SUMINA
  15. HALINA I KRZYSZTOF Ł. – JASŁO
  16. JUSTYNA N – LESZNO
  17. DOMINIKA U. – CZĘSTOCHOWA
  18. ARKADIUSZ K. – WSCHOWA
  19. HONORATA H. – PIŁA
  20. ILONA SZ. – PANIÓWKI
  21. PRZEDSZKOLE NR 10 – CZERWIONKA-LESZCZYNY

CHAMILALA:

  1. STOWARZYSZENIE SUMINA -SUMINA X 2
  2. MARZENA W.- SIEDLISKA

 Serdecznie dziękujemy !

LISTA OTRZYMANYCH PRZESYŁEK - CZERWIEC I LIPIEC 2017

  1. Agnieszka B – Boguchwała
  2. Tomasz P. – Kraków
  3. Szkoła Podstawowa nr 1 z Nysy
  4. Szkoła Podstawowa nr 118 Wrocław
  5. Szkoła Podstawowa nr 64 – Wrocław
  6. Zespół Szkół w Borkowie Kościelnym - Sierpc
  7. Przedszkole nr 8 – Czerwionka-Leszczyny
  8. Miejskie Przedszkole nr 10 w Ciechanowie
  9. Punkt Przedszkolny BAJTUŚ – Rybnik
  10. SOSW nr 1 – Wrocław
  11. Biblioteka Publiczna Gm. Ustronie Morskie
  12. Grzegorz G – Warszawa
  13. Jolanta Sz. – Jezierzyce
  14. Monika S. – Grodzisk Mazowiecki
  15. Małgorzata S. – Warszawa
  16. Magdalena B – Siemianowice Śl.
  17. Wioletta S. – Rzeszów
  18. Monika Ł. – Częstochowa
  19. Tomas P. – Londyn
  20. Halina& Krzysztof Ł – Jasło
  21. Dominik J. – Łódź
  22. Agnieszka i Krzysztof – Kolno
  23. Bożena P - Sopot

 Chamilala:

 Paczki:

  1. Dorota B. - Rakszawa

Duża koperta

  1. Anna Z

Serdecznie dziękujemy!

LISTA OTRZYMANYCH PRZESYŁEK - KWIECIEŃ I MAJ 2017

MPANSHYA:

  1. s. Vianney`a – Mikołów – 2x
  2. Jolanta W. – Warszawa
  3. Redemptoris MIssio – Poznań – 5 x
  4. Magdalena P. – Warszawa
  5. Martyna CH. – Rybnik
  6. Dorota S. – Warszawa
  7. Renata D – Jastrzębie Zdrój
  8. Anna M. – Nowa Ruda
  9. Katarzyna N. - Irlandia
  10. Halina I Krzysztof Ł – Jasło
  11. Dorota M. – Warszawa
  12. Iwona W. – Sulejówek

 CHAMILALA:

  1. Diakonia Misyjna -Parafia św. Rodziny -Tychy x 1
  2. Monika Ł.-Częstochowa x 2
  3. Oddział położniczy-Szpital Specjalistyczny w Brzozowie
  4. Zespół Szkół Samorządowych - Krzeszyce

Bardzo dziękujemy za przesłane prezenty dla dzieci, dary dla Mam oczekujących na poród oraz nasionka.

LISTA OTRZYMANYCH PRZESYŁEK - STYCZEŃ I LUTY 2017

  1. Edyta B. – Chełm
  2. Halina i Krzysztof Ł. – Jasło
  3. Katarzyna T – Tarnów
  4. Elżbieta Ż – Kraków
  5. Ewa P. – Ruda Śląska
  6. Gabriela W. – Katowice
  7. Jagoda L. – Gniezno
  8. Jolanta W. – Warszawa
  9. Mirosława K. – Katowice
  10. Anna S. – Leszno x2
  11. Katarzyna N. i Monika S. – Irlandia
  12. Iwona Z. – Knurów

Przesyłki dla Chamilali:

  1. Parafia św. Wawrzyńca w Dynowie x 7
  2. Zespół Szkół Zawodowych w Dynowie x 2
  3. paczka-worek: Marzena W.- Siedliska

duże koperty:

  1. Zofia K.-Tarnowskie Góry x 5
  2. Gabriela M.-Tarnowskie Góry
  3. Izabela B.W-Słupsk

Bardzo dziękujemy!

LISTA OTRZYMANYCH PRZESYŁEK - GRUDZIEŃ 2016 i STYCZEŃ 2017

  1. Małgorzata W. PF Lek-am"-W-wa x 4
  2. Barbara Sz. – Krosno
  3. Mariusz W. – Katowice
  4. Grażyna B. – Opole
  5. Natalia K. – Warszawa
  6. Aleksandra W. – Warzymice
  7. F. Termindt – Holandia x 2

 CHAMILALA:

1.Parafia św. Wawrzyńca w Dynowie x 3

2.Szpital Specjalistyczny - Oddział Położniczy w Brzozowie x 3

3.Małgorzata W. Przeds."Lekam"-W-wa x 1

Serdecznie dziękujemy! Zikomo!

LISTA OTRZYMANYCH PRZESYŁEK Z LISTOPADA
I PIERWSZEJ POŁOWY GRUDNIA 2016

  1. Veronika B. – Brno
  2. Tomas P – Londyn
  3. Dalibor T – Czechy
  4. Dorota S. – Warszawa
  5. Mirosława K. – Katowice
  6. Magdalena B – Jastrzębie Zdrój
  7. Przemysław G. – Lublin
  8. Beata D. – Sosnowiec
  9. Barbara G. – Żory
  10. Beatrice H. – Gstaad
  11. Marek G. – Łódź
  12. PF LEK -AM – Wolontariat – Warszawa
  13. Sławomir B – Tychy
  14. Anna Z-D – Warszawa
  15. Grażyna B – Opole
  16. Aleksandra Sz. -G – Gdańsk
  17. Barbara G. – Zabierzów
  18. Marta K. – Gorzów Wlkp.
  19. Monika Ł. – Częstochowa
  20. Monika M. – Ruda Śl.
  21. Alicja W. – Paczków
  22. Natalia K. – Warszawa
  23. Anna B. – Młodziejowice

Koperty:

Agata D. - Kraków

Tomas P.- Wielka Brytania

CHAMILALA:

  1. Halina T. - Chorzów x 2
  2. Jadwiga J. – Przemyśl

LISTA OTRZYMANYCH PRZESYŁEK - PAŹDZIERNIK  2016

PACZKI:

  1. TOMASZ P. – LONDYN
  2. ALICJA I RAFAŁ- REDA
  3. EWA B.- WAŁBRZYCH
  4. PRZEDSZKOLE NR.80-WROCŁAW
  5. KATARZYNA O.-CZECHOWICE-DZIEDZICE
  6. KAMILA I ADAM W.-ŁAZISKA GÓRNE
  7. ANNA S.-LESZNO
  8. AGNIESZKA S.-WROCŁAW
  9. KATARZYNA N.-CO.WEXFORD

DUŻA KOPERTA

  1. JADWIGA J.-PRZEMYŚL

Bardzo dziękujemy za każdą przesyłkę w imieniu wszystkich Dzieci

LISTA OTRZYMANYCH PRZESYŁEK - SIERPIEŃ I WRZESIEŃ  2016

DUŻE KOPERTY

  1. EWA B.-WAŁBRZYCH
  2. AGNIESZKA S.-KATOWICE
  3. MAŁGORZATA T.-GRUDZIĄDZ X 2
  4. JOANNA S.-WROCŁAW
  5. MONIKA L.-CZĘSTOCHOWA

PACZKI

  1. DOMINIKA D.- SOSNOWIEC
  2. DOROTA S.-KNURÓW
  3. JOANNA B.-BIAŁYSTOK X 3
  4. MANFRED B.-CIASNA X 2
  5. DOROTA S.-WARSZAWA X 3
  6. ANNA B.-WOJNICZ
  7. EMIL I CELINA S.-MIĘDZYRZEC PODLASKI
  8. GRZEGORZ G.-WARSZAWA
  9. JOANNA B. DLA # 975
  10. RODZ.MAKOWSKI - WEDEL
  11. WOJCIECH P.-WARSZAWA
  12. SP NR.2 ŚWIĘTOCHŁOWICE
  13. JUSTYNA N.-LESZNO
  14. DOMINIK J.-GŁOGÓW X 4
  15. SONIA R.-ŻORY
  16. KATARZYNA O.-TARNÓW
  17. KATARZYNA N.- WEXFORD, IRELAND
  18. KATARZYNA T.-TARNÓW
  19. BOGUMIŁA G.-CZĘSTOCHOWA
  20. JOLANTA SZ.-KRZYCKO MAŁE X 2
  21. DOROTA S.-KNURÓW X 3
  22. ANNA S.-LESZNO
  23. SYLWIA F.-PILAWA
  24. ALEKSANDER W.-WARZYMICE
  25. MARIUSZ W.-KATOWICE
  26. JOANNA B.-BIAŁYSTOK
  27. MONIKA M-NOWY DWÓR
  28. MAŁGORZATA D.-KLUCZBORK

DLA CHAMILALI

  1. ANNA Z.-GDAŃSK
  2. AGATA D.II –KRAKÓW
  3. KS.STANISŁAW S.-JAWORNIK POLSKI
  4. AGNIESZKA S.-KATOWICE

Bardzo dziękujemy za wszystkie przesyłki. Bóg zapłać!

LISTA OTRZYMANYCH PRZESYŁEK - CZERWIEC I LIPIEC 2016

Duże koperty:

  1. SP NR.1 –WOŁCZYN
  2. ZESPÓŁ SZKÓŁ INTEGRACYJNYCH NR.1-BIAŁYSTOK X 2
  3. ANNA.K.-ZAKLIKÓW
  4. GRAŻYNA  P.-BRZEZIA ŁĄKA

Paczki:

  1. SP. NR.10 – WROCŁAW
  2. ZESPÓŁ SZKÓŁ–DOMINIKOWICE
  3. AGATA I TOMASZ – SZCZECIN X 2
  4. ROBERT  B.-TYCHY
  5. SP.NR.13- CZĘSTOCHOWA
  6. HALINA I KRZYSZTOF L.-JASŁO
  7. SP.NR.1 – JASTRZĘBIE ZDRÓJ
  8. SK CARITAS SP. NR.2 –WĘGORZEWO
  9. GRAŻYNA S.-WARSZAWA
  10. MONIKA G.-MAKSYMILIANOWO

Paczki dla Chamilali:

  1. ANNA S.-LESZNO
  2. DOROTA B.-RAKSZAWA

Serdecznie dziękujemy za każdą przesyłkę dla Dzieci i Sióstr.

LISTA OTRZYMANYCH PRZESYŁEK - KWIECIEŃ, MAJ, CZERWIEC 2016

  1. WALOCH - BEŁCHATÓW
  2. ALINA R.-P.- KRAKÓW
  3. PRZEDSZKOLE NR.8-CZERWIONKA –LESZCZYNY
  4. SZKOŁA PODST.NR,48-LUBLIN
  5. ANNA B.-GORZÓW WIELKOPOLSKI
  6. ANNA CZ.-LUBENIA X 2
  7. PF LEK –AM SP WOLUNTARIAT PRACOWNICZY-WARSZAWA X 5
  8. IWONA Z.-KNURÓW
  9. AGNIESZKA B.-BOGUCHWAŁA
  10. MIROSŁAW F.- UL.KWIATOWA.. miasto –NIECZYTELNE
  11. ROMAN SZ.- LESZNO
  12. ZOFIA M.-WROCŁAW
  13. ANNA M.-CZĘSTOCHOWA
  14. ANNA S.-LESZNO X 3
  15. BOŻENA R.-MYSŁOWICE
  16. AGNIESZKA R.-PRZYSZOWICE
  17. PAULINA J.-MICHALÓW
  18. GRAŻYNA B-OPOLE X 2
  19. BRONISŁAWA K.-MIKOŁÓW
  20. KATARZYNA Z.WARSZAWA
  21. AGNIESZKA S.-BOCHNIA
  22. MIROSŁAWA K.-KATOWICE
  23. ZESPÓŁ SZKÓŁ SAMORZĄDOWYCH - KRZESZOWICE
  24. SZKOLNE KOŁO CARITAS - STAROGARD GD.
  25. JUSTYNA N.-LESZNO
  26. AGATA Z.-KRAKÓW
  27. MAGDALENA S.-WARSZAWA
  28. KRZYSZTOF K.-PRZYSZOWICE
  29. ALICJA P.-OPOLE
  30. ELŻBIETA B.-GDAŃSK
  31. HALINA I KRZYSZTOF L.-JASŁO
  32. JOLANTA SZ.-KRZYCKO MAŁE

DLA  CHAMILALI

  1.PF LEK-AM SP z o.o x 2 (dla s. Magdaleny)
  2. EWA CH. – MYŚLENICE x4
  3. EWA CH. – MYŚLENICE x6

Bardzo dziękujemy za wszystkie przesyłki. Bóg zapłać!!

LISTA OTRZYMANYCH PRZESYŁEK - MARZEC, KWIECIEŃ 2016

  1. NATALIA T.-GDYNIA
  2. KNAPIK - KATOWICE
  3. KRZYSZTOF I HALINA  L.-JASŁO X 2
  4. KATARZYNA SZ.-SMOLNICA
  5. DOMINIKA D.-SOSNOWIEC
  6. TOMASZ K.-WARSZAWA
  7. MONIKA S.-GRODZISK MAZ.
  8. EDYTA S.-WROCŁAW
  9. IGOR P.-ROSJA
  10. PATRYKA A.T-SZCZECIN
  11. ALICJA P.-OPOLE
  12. IWONA Z.-KNURÓW
  13. KAMILA I ADAM W.-ŁAZISKA G.
  14. SONIA R.-ŻORY
  15. WOLUNTARIAT PRACOWNICZY LEK-AM-WARSZAWA X 2
  16. ELŻBIETA R.-JANKOWICE
  17. GRAŻYNA B.-OPOLE
  18. ANNA Z. –GDAŃSK

SERDECZNIE DZIĘKUJEMY ZA KAŻDĄ PRZESYŁKĘ.

LISTA OTRZYMANYCH PRZESYŁEK - LUTY 2016

  1. JOANNA K.-WARSZAWA
  2. IZABELA B-W.-SŁUPSK X 2
  3. BARBARA P.-KĘTY
  4. DOMINIKA D.-SOSNOWIEC
  5. KATARZYNA K.-TARNÓW
  6. NATALIA K.-WARSZAWA X 2
  7. S. ZARZECKI - ŻORY
  8. ALEKSANDRA S.-GDAŃSK
  9. JOLANTA M.-TARNOWSKIE GÓRY X 2
  10. BARBARA M.-KRAKÓW
  11. JOLANTA Z.-BYDGOSZCZ
  12. MONIKA M.-RUDA ŚL.
  13. ZOFIA B.-JASIENICA ROSIELNA
  14. ALICJA I RAFAŁ J.-REDA
  15. ANNA B.-WOJNICZ
  16. ARKADIUSZ K.-WSCHOWA
  17. BARBARA G.-ZABIERZÓW
  18. EWA P.-RUDA ŚL.
  19. SZKOŁA PODSTAWOWA W GRÓJCU.
  20. M.J.HOŁODNIAK-JASŁO

W imieniu dzieci i ich rodziców - bardzo dziękujemy.

LISTA OTRZYMANYCH PRZESYŁEK - STYCZEŃ 2016

  1. ANNA.Z.- GDAŃSK X 2
  2. WIOLETTA W. - TCZEW
  3. UKLEJA - CHWASZCZYNO
  4. EWA Z.- KAMESZNICA
  5. ELŻBIETA W.- RUDA ŚL.
  6. DOMINIK J.- ŁÓDŹ

LISTA OTRZYMANYCH PRZESYŁEK-LISTOPAD 2015

  1. BARBARA G.-ŻORY
  2. ALINA I ……….nieczytelne imię R.-KRAKÓW
  3. HARCERZE PARAFII OPATRZNOŚCI BOŻEJ-STALOWA WOLA
  4. ODOLCZYK-ŻYRARDÓW
  5. MAGDALENA M.-TYCHY
  6. ANNA B.-WOJNICZ X 2
  7. EWA CH.-MYŚLENICE X 4
  8. JAGODA L.-GNIEZNO
  9. KATARZYNA T.-TARNÓW
  10. DOROTA M.-WARSZAWA X 4
  11. ZS im. CYPRIANA K.NORWIDA-DZIERZGOŃ
  12. ŁUKASZ M.-GŁOGÓW
  13. ALICJA P.-OPOLE
  14. MAREK G.-ŁÓDŹ
  15. ANNA T.-ENGLAND

Serdecznie dziękuje w imieniu Dzieci za każdy dar. Bóg zapłać! s. Józefa

PACZKI OTRZYMANE W LISTOPADZIE 2015

1.    BERNADETA K.-PRZYSZOWICE
2.   
ANNA I GRZEGORZ B.-OŁAWA
3.    HALINA I KRZYSZTOF L.-JASŁO x 4
4.    MAŁGORZATA T.-KONSTANCIN
5.    MONIKA L.-CZĘSTOCHOWA x 4
6.    JOANNA K,-WARSZAWA
7.    ALEKSANDRA W.- WARZYNICE
8.    JUSTYNA N.-LESZNO
9.    AGNIESZKA S.-WROCŁAW x 2
10.  AGNIESZKA B.-DZIERZGOŃ
11.  RENATA K.-SIEMIANOWICE
12.  MARTA N.-SULEJÓWEK X 2
13.  EWA CH.-MYŚLENICE

Dziękujemy serdecznie w imieniu Dzieci.

PRZESYŁKI DLA MISJI W CHAMILALI

1.   EWA CH.-MYŚLENICE X 7

I wiele małych paczuszek anonimowych dokładanych do przesyłek do Mpanshyi  z dopiskiem “Dla Misji w Chamilali”, “Mamy dla Mam Chamilala”, ”dla Sióstr” - bardzo, bardzo dziękujemy.

OTRZYMANE PACZKI  LIPIEC – SIERPIEŃ 2015

  1. HALINA & KRZYSZTOF L.-JASŁO  X  5
  2. MARIUSZ U.-KATOWICE
  3. MAŁGORZATA I MACIEJ W.-ZAWIERCIE
  4. BARBARA G.-ZABIERZÓW  X  3
  5. DOROTA S.-WARSZAWA  X 4
  6. MAŁGORZATA AGNIESZKA CZ.-HISZPANIA X 3
  7. GRAŻYNA B.-OPOLE  X  4
  8. ANNA M.-NOWA RUDA  X  2
  9. ANNA K.-MYSŁOWICE  X  2
  10. GABRIELA P.-KATOWICE
  11. WOREK “M” =WARSZAWA
  12. IWONA Z.-KNURÓW  X  2
  13. PAŃSTWOWE MUZEUM ETNOGRAFICZNE-WARSZAWA
  14. MONIKA P.- KRAKÓW
  15. GRAŻYNA S.-WARSZAWA X 3
  16. MARIUSZ N.-KATOWICE X 2
  17. PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA NR.2 W KLUCZBORKU
  18. MONIKA G.-MAKSYMILIANOWO
  19. SYLWIA S.-TORUŃ  X  2
  20. MARIANNA G. -  LÓDŹ  X  3
  21. CELINA S.-BERLIN
  22. DOMINIK J.-GLOGÓW
  23. MIKOŁAJ W.-TYCHY
  24. ELŻBIETA ZDZISŁAW K.-SKAWA
  25. KATARZYNA O.-CZECHOWICE –DZIEDZICE X 2
  26. JUSTYNA F.-GDAŃSK
  27. AGNIESZKA R.-CHUDÓW.
  28. ZESPÓŁ PLACÓWEK SPECJALISTYCZNYCH-TCZEW
  29. SP NR.15-TARNOWSKIE GÓRY
  30. MAGDALENA I PIOTR G.-SOPOT

Serdecznie dziękujemy w imieniu dzieci za otrzymane przesyłki. Bóg zapłać!

Otrzymane paczki - lipiec 2015

  1. JOLANTA W.-WARSZAWA
  2. KONSTANCJA S.-LESZNO
  3. JOANNA S.-WROCŁAW
  4. S.P.NR.191-WARSZAWA
  5. KATARZYNA T.-TARNÓW x 2
  6. MARTA I WŁADYSŁAW O.-SOBKÓW
  7. HALINA T.-CHORZÓW
  8. WOLONTARIAT PRACOWNICZY LEK-WARSZAWA x 2
  9. ALEKSANDRA W.-WARZYMICE
  10. AGNIESZKA B.-BOGUCHWAŁA
  11. ALEKSANDRA T.-GNIEZNO
  12. S.P.JANKOWICE - JANKOWICE
  13. JUSTYNA B. & JADWIGA K.-KĄTY WROCŁAWSKIE
  14. MAGDALENA G.- SOPOT
  15. MONIKA G.- MAKSYMILIANOWO
  16. ZESPÓL SZKÓŁ IM .C.K.NORWIDA - DZIERZGOŃ
  17. HALINA T.- CHORZÓW
  18. BOGDAN B.- MICHAŁOWICE
  19. EWA S.- KONSTANTYNÓW
  20. ZUZANNA R-D.- JELENIA GÓRA
  21. PRZEDSZKOLE NR.201- WARSZAWA
  22. ZUZANNA B.- BEŁK
  23. SOSW NR.1- WROCŁAW
  24. SZKOLNE KOLO “CARITAS”- WĘGORZEWO
  25. GRZEGORZ G.- WARSZAWA
  26. KAROLINA R.& DAGMARA P.- MIELEC
  27. SEBASTIAN U.- CHUASZCZYNO


    DUŻE KOPERTY

    1. MONIKA K.-BIELSKO BIAŁA
    2. NOCLEGI APRO- GDAŃSK
    3. AGNIESZKA B.-BOGUCHWAŁA
    4. ANNA M.-NOWA RUDA
    5. BORCZON - WINNICKA- SŁUPSK
    6. Z.S.I.nr.75-Warszawa
    7. KATARZYNA R.-WARSZAWA
    8. BARBARA S.- WARSZAWA
    9. MAŁGORZATA D - KLUCZBORK x 2
    10. KAROLINA J.-WARSZAWA
    11. HALINA B.-WIELOPOLE
    12. FABIANA K.REDA
    13. MONIKA M.-NOWY DWÓR
    14. ZESPÓŁ SZKOLNO PRZEDSZKOLNY - Rybnik
    15. ELŻBIETA R- JANKOWICE RYBNICKIE
    16. MAŁGORZATA W.-ZAWIERCIE
    17. S.P NR 13-RYBNIK
    18. WARSZTAT TERAPII ZAJĘCIOWEJ - CZERWIONKA LESZCZYNY.
    19. ZESPÓŁ SZKOL PONADGIMNAZJALNYCH NR.2-KLUCZBORK
    20. AGNIESZKA S.-WROCŁAW
    21. PAULA L.-WROCŁAW
    22. WIOLETTA W.-TCZEW
    23. SZKOŁA PODSTAWOWA NR.46-BYTOM
    24. IWONA R.-JASTRZĘBIE ZDRÓJ
    25. GRAŻYNA W.-BYDGOSZCZ
    26. GRAŻYNA S.-WARSZAWA
    27. SZKOŁA PODSTAWOWA NR.28-WROCLAW
    28. DOROTA M.-WARSZAWA
    29. SZKOŁA PODSTAWOWA NR.13-RYBNIK
    30. ANNA B.-GORZÓW WIELKOPOLSKI
    31. RENATA O.-ŻORY
    32. MAŁGORZATA CH.-KRAKÓW
    33. JUSTYNA K.-PNIEWY
    34. ELŻBIETA K.-SKAWA
    35. URSZULA I PAULINA D.-ZŁAWIEŚ WIELKA
    36. ANNA Z.-GDAŃSK
    37. HALINA I KRZYSZTOF L.-JASŁO x 2
    38. PSP NR.9-KEDZIERZYN –KOŹLE
    39. ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY NR.4 –RYBNIK
    40. MAŁGORZATA D.-GDAŃSK
    41. MARIUSZ S.-STUDZIONKA
    42. BIBLIOTEKA PUBLICZNA-GMINA USTRONIE MORSKIE
    43. MAŁGORZATA J.-MIĘDZYZDROJE
    44. ANNA Z. – ELBLĄG

    Kochani Rodzice Adopcyjni i Przyjaciele Misji - bardzo dziękujemy za wszystkie przesyłki dla naszych dzieci. Dziękujemy w ich imieniu bardzo serdecznie. Szczęść Boże! Siostry z Mpanshyi.

OTRZYMANE PACZKI – CZERWIEC 2015

  1. ANNA CZ.-LUBENIA
  2. ASIA (lub Kasia???pierwsze literki urwane..) T.-TARNÓW
  3. ANNA O.-WROCŁAW
  4. PRZEDSIĘBIORSTWO FARMAC.LEKAM-WARSZAWA X 5
  5. PRZEDSZKOLE NR “POD Topolą”- Łaziska Górne
    6. ZESPÓŁ SZKÓŁ W STRZYŻOWIE, SAMORZĄD UCZNIOWSKI - STRZYŻÓW
    7. ZESPÓŁ SZKÓŁ SAMORZĄDOWYCH –KRZESZYCE
    8.
    MAREK O.-POZNAŃ
    9. DAWID B.-SKRZYSZÓW
    10.  ANNA CZ.-LUBENIA X 2
    11.  PRZEDSZKOLE  “KAROLINKA”-CZERWIONKA
    12.  PRZEDSZKOLE NR.10 –CIECHANÓW
    13.  KATARZYNA B.-WARSZAWA X 2
    14.  PRZEDSZKOLE NR.8 “KRASNALA…”- CZERWIONKA LESZCZYNY
    15.  MONIKA L.-CZĘSTOCHOWA
    16.  BARBARA SZ.-KROSNO
    17.  WIOLETTA CZ.-PABIANICE
    18.  HALINA I KRZYSZTOF L.-JASŁO
    19.  MIROSŁAWA K.-KATOWICE
    20.  GRAŻYNA B.-OPOLE
    21.  ???  BYLICA-PRZYSZOWICE
    22.  BERNADETA K.-PRZYSZOWICE
    23.  JUSTYNA N.-LESZNO
    24.  DOROTA S.-WARSZAWA
    25.  ALICJA P.-OPOLE
    26.  ALEKSANDRA W-Z.-WARSZAWA
    27.  PIETRUSZKA-KIELCE
    28.  MALGORZATA J.-WARSZAWA
    29.  S. VIANNEYA-MIKOLÓW
    30.  AGNIESZKA W.- WROCŁAW
    31.  PRZEDSZKOLE NR.10-CZERWIONKA
    32.  JANINA  I EUGENIUSZ-B.-GODÓW
    33.  MONIKA M.-NOWY DWÓR
    34.  BARBARA SZ.-KROSNO

 DUŻE KOPERTY:

  1. ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH - POBIEROWO
  2. KATARZYNA I PIOTR H.-ORZESZE
  3. PATRYCJA L-B.-NIEKARMIA

Dziękujemy Państwu za wszystkie przesyłki dla naszych dzieci. Bóg zapłać.Siostry Boromeuszki - Mpanshya

Otrzymane paczki KWIECIEŃ 2015

  1. KATARZYNA B.-WARSZAWA
  2. MARGARET McM.- IRELAND
  3. MAŁGORZATA W.-OTWOCK
  4. IZABELA  N.-GLASGOW
  5. ANNA  ….wanska (pierwsze litery nazwiska nieczytelne)-JANOWO
  6. HALINA I KRZYSZTOF L.-JASŁO X 3
  7. S. VIANNEYA- MIKOŁÓW
  8. ARKADIUSZ K.-WSCHOWA
  9. SONIA.R.- ŻORY
  10. KSENIA K.-ISRAEL

Bardzo dziękujemy w imieniu dzieci i Matek oczekujących na poród.Bóg zapłać!Z darem modlitwy Siostry z Mpanshyi

Otrzymane paczki LUTY - MARZEC 2015

  1. ANNA I GRZEGORZ B.-OŁAWA X 2
  2. DOROTA S.-WARSZAWA
  3. MAGDALENA B.-KRAKÓW
  4. EDYTA S.-WROCŁAW
  5. INEZ ,KATARZYNA D.-WARSZAWA X 2
  6. KATARZYNA K-S.-BIELSKO BIAŁA
  7. HALINA I KRZYSZTOF L.-JASŁOx2
  8. ROSINSKI - STESZEW x 2
  9. SEWERYNSKA-KONSTANTYNÓW
  10. IZABELA S.-WARSZAWA
  11. WOJCIECH P.-WARSZAWA
  12. PRZEDSZKOLE SIÓSTR BOROMEUSZEK-KĘPNO
  13. IMIE NADAWCY I ADRES NIECZYTELNY - pieczątka poczty SOPOT
  14. JOANNA S.-WROCŁAW

Duże koperty:

  1. DOROTA M.-WARSZAWA
  2. A.E.W. G/J.A.J.P/ANNA W.-KATOWICE
  3. KATE K.-MYŚLENICE
  4. ALICJA P.-OPOLE
  5. ANNA Z.-GDAŃSK
  6. ELŻBIETA W.-RUDA SL
  7. MONIKA M.-NOWY DWÓR
  8. M.B.-RYBNIK
  9. RENATA K.-SIEMIANOWICE SL
  10. BARBARA SZ.-KROSNO X 2
  11. …..BIELECKA-OPOLE
  12. ELŻBIETA I TADEUSZ R.- STESZEW

Bardzo dziękujemy za wszystkie przesyłki dla naszych dzieci. Bóg zaplać! s.Józefa

OTRZYMANE PACZKI  LISTOPAD - GRUDZIEŃ 2014

  1. SZKOLNE KOLO CARITAS- JAN.P.- S.P. SULKOWICE
  2. SZKOLNE KOLO CARITAS I L.O.-SUWAŁKI
  3. MARIA K.-TARNOWSKIE GÓRY
  4. LESŁAW ST.-BYTOM
  5. HALINA I KRZYSZTOF L.-JASŁO X 2
  6. WERONIKA G.-WOŁOMIN
  7. KL.V KATOLICKA S.P.- POBIERÓW
  8. KAROLINA E.-WODZISŁAW SL.
  9. EWELINA B.& INEZ D.-ZĄBKI
  10. F.TERWINDT - NUMEGEN x 2
  11. BERNADETA K.-PRZYSZOWICE
  12. ANNA B.-MICHAŁOWICE
  13. KAROLINA K.-WARSZAWA
  14. ANNA M.-ORNONTOWICE
  15. BUDZIK - RADZYMIN
  16. ADRIANNA I MAREK B.- ŁÓDŹ
  17. Katarzyna T.-Tarnów
  18. BARBARA M.-KRAKÓW
  19. ALICJA U.-RACŁAWÓWKA
  20. PIOTR D. IRELAND
  21. MONIKA C.-NOWY DWÓR MAZ.X 2
  22. NATALIA K.-WARSZAWA
  23. MARIA D.- HUMNISKA
  24. ALEKSANDRA W.-WARZYMICE
  25. GRAŻYNA B.-OPOLE
  26. DOROTA S.-WARSZAWA
  27. ANNA K.-MYSŁOWICE
  28. EWA P. – RUDA SL
  29. ANNA B.-WOJNICZ
  30. EWA J.-WROCŁAW
  31. ANNA BOCHENEK - TARNÓW
  32. GRZEGORZ G.-WARSZAWA
  33. ELŻBIETA S.-GLIWICE
  34. DOMINIK J.-ŁÓDŹ

Serdeczne Bóg zapłać w imieniu wszystkich dzieci! S. Józefa

PACZKI OTRZYMANE W PAŹDZIERNIKU 2014

  1.    MARTA Z.-SOSNOWIEC
  2.    TERWINDT-NETHERLANDS x 2
  3.    S.MONIKA-MIKOLÓW
  4.   DOROTA K.-IRLANDIA x 3
  5.    ARKADIUSZ K.-WSCHOWA
  6.    MAGDALENA B.-BYDGOSZCZ
  7.    ELŻBIETA J.-BOGATYNIA
  8.    ALINA P.-KRAKÓW
  9.    ANETA CH.-RZESZÓW
  10.  MONIKA M.-MYSZKÓW x 2
  11.  DOROTA S.- WARSZAWA
  12.  BARBARA G.- ZABIERZÓW
  13.  SAMORZĄD UCZNIOWSKI W GIMNAZJUM PUBLICZNYM W PACZKOWIE
  14.  HALINA I KRZYSZTOF L.-JASŁO x 2
  15. ANNA I PIOTR SZ.-SZCZECIN x 2
  16.  JOANNA B.-BIAŁYSTOK
  17.  MAGDALENA G.-RUDA SL.
  18.  KATARZYNA B.-WARSZAWA x 3
  19.  ANNA M.-ORNONTOWICE
  20.  SONIA R.-ŻORY
  21.  WIKTORIA O.-PŁOCK
  22.  MONIKA M.-RUDA SL.

DUŻE KOPERTY:

  1.   KASIA T.-TARNÓW
  2.   MAGDALENA S.-IRLANDIA
  3.   IWONA I MARCIN J.-PALOWICE
  4.   URSZULA…….-IRLANDIA
  5.   ANNA Z.-GDAŃSK
  6.   SZKOŁA PODSTAWOWA NR.15-TARNOWSKIE GÓRY
  7.   ZESPÓL SZKOL PONADGIMNAZJALNYCH NR.7-RUDA SL. X 2
  8.   DOROTA M.-WARSZAWA
  9.   IWONA I JERZY R.-JASTRZĘBIE ZDRÓJ
  10. ANNA B.-WOJNICZ

Za wszystkie przesłane paczki i koperty w imieniu dzieci i ich rodzin pięknie dziękujemy! Siostry z Mpanshyi

Inf. o przesyłkach z dn. 30.08.2014 r.

1.Specjalny Osrodek Szkolno-Wychowawczy-Tczew
2.Halina i Krzysztof L.-Jaslo
3.Grazyna B.-Opole
4.Anna Z.-Gdansk
5.dla Rabson Sakala

Pięknie dziękujemy. Zikomo! S. Józefa

Inf. o przesyłkach z dn. 18.08.2014 r.

DRUGA LIPCOWA LISTA PACZEK:

  1. Joanna O.-Chelm
  2. Halina I Krzysztof L.-Jaslo
  3. Monika L.-Czestochowa
  4. Dorota S.-Warszawa
  5. Anna B.-Michalowice
  6. Chmielowska-Rybnik
  7. Agata G.Siedlce
  8. Marlena R.-Wroclaw
  9. Szkola Podstawowa Nr.15  -Tarnowskie Gory
  10. Grazyna B.-Opole
  11. Szkola Podstawowa-Jankowice
  12. Elzbieta R.-Jankowice
  13. Anna T.-Czestochowa
  14. Grazyna S.-Warszawa
  15. Wojciech P.-Warszawa
  16. Danuta O.-Zory
  17. Agnieszka J.-Katowice
  18. Szkola Podstawowa-Stanowice
  19. Dominik J.-Lodz
  20. Zespol Szkol Integracyjnych-Bialystok
  21. Barbara Alicja M.-ELK
  22. Publiczna Szkola Podstawowa Nr.2- Wolczyn
  23. Ewa S.-Finland
  24. Ewa K.-Warszawa
  25. Ewa K.-Wschowa

Bardzo,bardzo dziekujemy za piekne paczuszki dla naszych dzieci.Bog zaplac!Siostry z Mpanshyi

Inf. o przesyłkach z dn. 7.08.2014r.

OTRZYMANE PACZKI –LIPIEC 2014

1. MALGORZATA J.-WARSZAWA

2. REDEMPTORIS MISSIO –Poznan x 13

3. DOROTA S.-WARSZAWA X 2

4. PRZEDSZKOLE NR.10 –CZERWIONKA

5. LUIZA ,MICHAL,ANIELKA,ANTOSIA ,ROZALKA-GARWOLIN

6. AGNIESZKA R,- CHUDOW

7. GRZEGORZ G.WARSZAWA

8. MAGDALENA G.-SOPOT

9. KATARZYNA K.,JOANNA,D.,MAGDALENA B.-BELCHATOW X 2

10. HONORATA P-G. –LUBLIN

11. EWA K.-WARSZAWA

12. PRZEDSZKOLE NR.1-BIERUN

13. KATARZYNA K,-BELCHATOW X 2

14. INEZ KATARZYNA D.-WARSZAWA

15. ALEKSANDRA W.-WARZYMICE

16. ZSP-PANIOWKI

17. GMINNA BIBLIOTEKA PUBLICZNA-RACZKI

18. ZSO NR.1 RUDA SL

19. BOGUMILA G.-CZESTOCHOWA

20. GIMNAZJUM NR.6 IM.JANA PAWLA II-TARNOW

21. SPECJALNY OSRODEK SZKOLENIOWY-WROCLAW

KOPERTY “BĄBELKOWE”

22. PRZEDSZKOLE PUBLICZNE NR.5 – BOGATYNIA

23. SP PODDUBOWKA 17-SUWALKI

24. MAGDALENA G.-SOPOT

25. KLAUDIA K.-BLEDOWA TYCZYNSKA

26. SP NR.4 BYTOM

27. ANNA J,-MIKOLOW

28. EWA W.-FRANCJA

29. SAMORZADOWA SZKOLA PODST. W WIKIELCU

30. ANNA R.-NOWY LUBOSZ

31. GIMNAZJUM NR.1 W NIEDRZWICY DURZEJ

32. KATARZYNA M.-SIDZINA

33. ZESPOL SZKOL BUDOWLANYCH-PLOCK

34. SP W KLECZANACH

35. KLAUDIA M.-WADOWICE

36. JAS K.-........

37. MIEJSKI ZESPOL SZKOL W STRZYZOWIE X 2

38. PRZEDSZKOLE SAMORZADOWE NR.17-BIALA PODLASKA

39. SZKOLNE KOLO CARITAS SP NR 2-WEGORZEWO

40. TADEUSZ ,KAZIMIERZ.W.-PRAZMOW

41. W.K.-OLSZTYN

42. MALGORZATA-B.-WROCLAW

43. MALGORZATA Z.-NIWISKA

44. ALICJA P.-OPOLE

45. AANA Z.-GDANSK

46. Ilona Sz. I Grzegorz J.-Gliwice

LIST

47. EWA J.-SANOK

W IMIENIU DZIECI I CALEJ Misji serdeczne Bog zaplac!s.Jozefa

 

Inf. o przesyłkach z dn. 23.05.2014r.

1. GRAZYNA K.(MIEJSCOWOSC  ???)  X 2
2. BLANDYNA O. –JAWORZE
3. KONSTANCJA S.-LESZNO
4. KATARZYNA O.-CZECHOWICE-DZIEDZICE
5. BARBARA M.-KRAKOW
6. KATARZYNA SZ.-SMOLNICA
7. KRZYSZTOF R.-TYCHY
8. ELZBIETA S.-WARSZAWA
9. JUSTYNA N.-LESZNO
10. JUSTYNA M-dla Seliny (na przyszlosc prosze dolaczyc nazwisko dziecka I numer kartoteki)
11. Elzbieta B/-Gdansk
12. MARZENA K.-WOLOMIN
13. GIMNAZJUM NR.9-RZESZOW
14. ALINA I.-USTRONIE MORSKIE
15. DLA DZIECKA # 630 bez nadawcy.

Bardzo dziękujemy Państwu za wszystkie przesyłki dla dzieci. Jednocześnie chciałam przypomnieć i poprosić aby wysyłając paczkę do swojego dziecka pamiętać też o innych dzieciach potrzebujących i dołożyć coś dla nich.
Bardzo proszę o dokładne opisanie paczki i włożenie  kartki do środka paczki z imieniem nadawcy i imieniem dziecka plus numer kartoteki dziecka. To nam naprawdę ułatwi prace i unikniemy niepotrzebnych pomyłek. Bardzo dziekuję.

Pozdrawiam gorąco,
s. Jozefa

Inf. o przesyłkach z dn. 17.05.2014r.

1. MIROSLAWA K.-KATOWICE
2. BARBARA  B.-PRZYSZOWICE
3. AGNIESZKA W.-WROCLAW
4. URSZULA T.-WARSZAWA
5. SR.VIANNEYA-USTRONIE MORSKIE  X  5
6. BOZENA P.-SOPOT  X 2
7. KATARZYNA K.-BELCHATOW
8. PRZEDSZKOLE PUBLICZNE NR.5 – ZABKOWICE SL.
9. PRZEDSZKOLE  PUBLICZNE NR.8 –CZERWONKA –LESZCZYNY
10. PRZEDSZKOLE MIEJSKIE  NR.10 – CIECHANOW
11. ANNA B.-TARNOW
12. KRZYSZTOF I HALINA L.-JASLO
13. ALEKSANDRA W.-WARZYMICE
14. DOROTA S.-WARSZAWA
15. MIROSLAW F.-SKOCZOW
16. KATARZYNA SZ.-SMOLNICA
17. KATARZYNA B.-WARSZAWA
18. EWELINA K.-OTWOCK
19. JANINA S.-NOWA SARZYNA
20. PATRYCJA L-B.-NIEKARMIA

KOPERTY “bombelkowe”
1. AGNIESZKA S.-WROCLAW
2. PRZEDSZKOLE NIEPUBLICZNE-STOSZOWICE
3. LIDIA O.-RZESZOW
4. SP SIOSTR NIEPOKALANEK – JAROSLAW
5. A.P.-CZESTOCHOWA X 3
6. PRZEDSZKOLE 401-WAESZAWA
7. GROMADA ZUCHOWA “Zielone biedronki”-OSWIECIM
8. LIDIA S.-CZARNA SEDZ.
9. BARBARA M.-TARNOWSKIE GORY
10. EWELINA S.-DLUGOLEKA
11. GRAZYNA M.-WARSZAWA
12. ADAM I W. – RZESZOW
13. DOROTA M-P. – GLOWIENKA
14. MIRA H.-JASLO
15. MAGDALENA G.-WARSZAWA
16. ALICJA CZ.-ILAWA
17. ANNA B.-GORZOW WLKP.
18. MACIEJ  B.-ZAMOSC
19. GIMNAZJALISCI Z PODKARPACIA
20. BEATA N.-PSTRAZNA
21. DOROTA M.-X 2

KOPERTY BEZ ADRESU NADAWCY
1. ZNACZEK POCZTOWY Z PIECZATKA U.POCZT.TCZEW
2. TYCHY
3. GDANSK
4. WROCLAW X2
5. Imie nadawcy wytarte –pozostala czesc adresu…134 PRZYSIEK

Kochani, bardzo dziękujemy za każdą przesyłkę  w imieniu naszych dzieci. Bóg zapłać! Pamiętamy w modlitwie o każdym z Państwa.
s. Józefa

 Inf. o przesyłkach z dn. 29.03.2014r.

1. NATALIA I PIOTR T. -GDYNIA
2. MONIKA L. -CZESTOCHOWA X 2
3. PATRYCJA I.-USTRONIE MORSKIE
4. DOMINIKA K - DABROWA GORNICZA
5. HALINA L.-JASLO X 2
6. SIOSTRY BOROMEUSZKI-KEPNO
7. REDEMPTORIS MISSIO-POZNAN
8. ANNA M. -CZESTOCHOWA
9. MAGDALENA P.-WARSZAWA
10. MALGORZATA S.-WARSZAWA
11. MAGDALENA S. - IRLANDIA
12. ELZBIETA K.-IRLANDIA
13. BLANDYNA O.-JAWORZE
14. JOLANTA W.-WARSZAWA
15. NATALIA K.-WARSZAWA
16. EWA H.-MYSLENICE X 2
17. MARIA M.-KRAKOW
18. PAULINA J.-OKUNIEW
19. JUSTYNA N.-.......
20. SONIA R.-ZORY
21. EDYTA S.-WROCLAW
22. JAGODA L.-GNIEZNO
23. MALGORZATA W.-RUDA SL.1
24. ANNA Z.-GDANSK X 2
25. JOLANTA O.-ELBLAG
26. BARBARA G.-ZACZERNIE
27. ALICJA P.-OPOLE
28. SP NR 3-ZLOCIENIEC

LISTY:
1. ZOFIA M.-TURZA SL.
2. JOLANTA M.-TARNOWSKIE GORY
3. AGNIESZKA S.-BOCHNIA
4. A.J.-OXFORD,UK
5. ZESPOL SZKOL-NAKLO SL.
6. JOANNA O.-WRZESNIA

BARDZO SERDECZNIE DZIEKUJEMY ZA WSZYSKIE PRZESYLKI DLA NASZYCH DZIECI I DLA MISJI.Z WDZIECZNOSCIA  PAMIETAMY O KAZDYM Z PANSTWA W NASZYCH MODLITWACH.s.Jozefa

Inf. o przesyłkach z dn. 06.02.2014r.


STYCZEN 2014
 OTRZYMANE PACZKI
1.MARTA Z.-SOSNOWIEC
2.BLANDYNA  O.-JAWORZE X 7
3.EWA H.-SANDOMIERZ X 4
4.ANNA K.-KOLO
5.ARKADIUSZ K.-WSCHOWA
6.BARBARA M.-KRAKOW
7.REDEMPTORIS MISSIO – POZNAN X 3
8.DOROTA S. – WARSZAWA
9.KATARZYNA K.-TARNOWSKIE GORY
10.PRZEDSZKOLE SIOSTR BOROMEUSZEK – KEPNO X 2
11.J.P.W.-WARSZAWA
12.S.MONIKA-MIKOLOW
13.MONIKA B.-PEPOWO
14.NINA Z.-WARSZAWA
15.ALEKSANDRA W.-WARZYMICE
16.ANASTAZJA O.- NOWE CHECHLO
17.MAGDALENA G.-RUDA SL.
18.BEATA I ANDRZEJ R.-…………
19.MALGORZATA J.-KRAKOW
20.MAGDALENA G.-WARSZAWA
21.EWA S.-FINLAND.
22.JOLANTA D.-Mikolow
23.ALEKSANDRA W.-Warzymice
24.URSZULA S.- BANDON, IRLANDIA
25.ANNA B.- MICHALOWICE


List:
Elzbieta B.-Gdansk
Kazdemu z Panstwa bardzo dziekujemy w imieniu dzieci za kazda przesylke.Bog zaplac! s.Jozefa


Inf. o przesyłkach z dn. 31.12.2013r.

LISTA PACZEK:

1. BLANDYNA O. –  JAWORZE x 2
2. HALINA I KRZYSZTOF L.  – JASLO
3. MAGDALENA G.  – WARSZAWA
4. S.F. Z. - USA
5. DOROTA  S. - WARSZAWA

DUZE KOPERTY:

1. MALGORZATA L. - WARSZAWA
2. ZSO NR 1  im. A. MICKIEWICZA - RUDA SL.
3. ZS PONADGIMNAZJALNA NR 7 -  RUDA SL.
4. Dla  Aaron Zimba # 827
5. ELZBIETA R. - JAWORZNO
6. EWA S. - FINLAND
7. MAGDALENA G. - WARSZAWA

Dziekujemy  serdecznie za wszystkie przesylki dla naszych dzieci. s.Jozefa


Inf. o przesyłkach z dn. 24.11.2013r. cz. II (otrzymane 18.12.2013r.):

1.DOROTA S.-WARSZAWA X 4
2.NATALIA K.-MIEJSCOWOSC NIECZYTELNA X 2
3.JUSTYNA N.-LESZNO
4.ALICJA S.-KRAKOW
5.MALGORZATA J.-WARSZAWA
6.MAGDALENA G.-WARSZAWA
7.EWA S.-FINLANDIA
8.EWA P.-POZNAN
9.BLANDYNA O.-JAWORZE
10.HALINA I KRZYSZTOF L.-JASLO
11.WOJCIECH P.-WARSZAWA
12.EWA W.-RUDA SL
13.JAKUB G.-KRAKOW
14.MARCIN AGNIESZKA B.-WEGRZCE
15.LESZEK J.-SIEMIANOWICE SL.
16.ANNA B.-MICHALOWICE

BARDZO DZIEKUJEMY W IMIENIU DZIECI ZA OTRZYMANE PRZESYLKI


Inf. o przesyłkach z dn. 24.11.2013r. cz. I:

1. J.D.M.-BYTOM
2. MAGDALENA B.- KRAKOW
3. BARBARA  G. - ZORY
4. ROBERT  B.- TYCHY
5. ANETA W. - BYDGOSZCZ
6. AGNIESZKA  M. - TYCHY
7. ELZBIETA  R. - JANKOWICE
8. KRZYSZTOF M. - STESZEW
9. ALEKSANDRA  W. - WARZYMICE
10. MARTA Z. - SOSNOWIEC
11. MIRA, IREK H. - JASLO
12. ELZBIETA B. - GDANSK
13. GABRIELA  S. - RUDA SL.
14. MAREK A. - CORK, IRELAND
15. EWELINA K. - WSCHOWA
16. ANNA Z. - GDANSK
17. MALGORZATA W.- RUDA SL.
18. TOMASZ O. - ŁOMIANKI
19. MONIKA Ł. - CZESTOCHOWA X 2
20. BARBARA M. SP NR 15 - TARNOWSKIE GORY
21. MALGORZATA J. - WARSZAWA
22. HUBERT J. - WARSZAWA
23. ANNA B. - TARNOW
24. PATRYCJA L-B. - NIEKARMIA
25. DOROTA M. - WARSZAWA X 2

Bardzo dziekujemy Panstwu za kazdy dar.Bog zaplac! Z darem modlitwy Siostry z Mpanshyi.

Inf. o przesyłkach z dn. 10.10.2013r.

OTRZYMANE   PACZKI:

  1. BERNADETA M. - USA x 4
  2. ALINA S. - SOSNOWIEC
  3. SYLWIA S. - TORUN
  4. MARTA G. - GLINOJECK
  5. KATARZYNA N. - WARSZAWA
  6. ELZBIETA B. - MOGILANY
  7. MARZENA  S. - OPOLE X 2
  8. HALINA I KRZYSZTOF L. - JASLO
  9. ANNA Z. – GDANSK
  10. BARBARA L. - WEGORZEWO
  11. PRZEMYSLAW G. - LUBLIN
  12. J.P.W.- WARSZAWA X   4
  13. NINA W. - RYBNIK
  14. MARIA, WLADYSLAW O. - SOBKOW
  15. KRZYSZTOF  S. - WARSZAWA
  16. DOROTA S. - WARSZAWA
  17. GIMNAZJUM NR 3 - TARNOBRZEG
  18. GRAZYNA K. - ZORY
  19. KAROLINA T. – WALBRZYCH
  20. JANINA I EUGENIUSZ B.- SKRZYSZOW
  21. ALICJA W. - PACZKOW
  22. KATARZYNA  K. - SIERPC
  23. ANNA K. - WARSZAWA
  24. ANASTAZJA O. - NOWE CHECHLO
  25. BARBARA M. - KRAKOW
  26. EDYTA MACIEJ S. - RYBNIK
  27. ALEKSANDRA W. - WARZYMICE
  28. KONRAD ?
  29. Redemptoris Missio  x 5

Baaardzo dziekujemy za piekne dary dla naszych dzieci i potrzebujacych. Bog zaplac! sr. Jozefa

 

Inf. o przesyłkach z dn. 1.09.2013r.

  1. GRZEGORZ G. - WARSZAWA
  2. SP NR 1 EWA P. - ?
  3. NATALIA T. - GDYNIA
  4. ELZBIETA R. - JANKOWICE X 2
  5. KRZYSZTOF R. -TYCHY  X 3
  6. CECYLIA & MAREK B. - LESNO
  7. L.O. BOGATYNIA  ELZBIETA J. -BOGATYNIA
  8. WIKTORIA O. - PLOCK
  9. NATALIA K. - WARSZAWA
  10. BARBARA M. - KRAKOW
  11. WSCHOWA (dla Jessy Lungu file 86)
  12. kl.III ZSO - POBIEROWO
  13. ANNA I JACEK S. - WOLCZYN
  14. DOROTA S. - WARSZAWA
  15. BARBARA P. - BYDGOSZCZ
  16. JUSTYNA N. - LESZNO
  17. DOMINIK J.- LODZ
  18. ZOFIA L. - KAMIOWICE

BARDZO SERDECZNIE DZIEKUJEMY ZA WSZYSTKIE PACZKI. SPRAWILY OGROMNA RADOSC WSZYSTKIM DZIECIOM. SERDECZNIE POZDRAWIAMY. S.JOZEFA

 

Inf. o przesyłkach z dn. 28.07.2013r.:

LIPIEC 2013 - OTRZYMANE PACZKI  I  DUZE KOPERTY:

  1. ZSO NR 1 IM. A. MICKIEWICZA – RUDA SL.
  2. INEZ D.- WARSZAWA  X 2
  3. EWA  W.  -   WROCLAW
  4. ELZBIETA  D. -MICHALKOWICE
  5. ELZBIETA P. - PRASZKA
  6. MONIKA L. - CZESTOCHOWA  X 3
  7. MAREK I ADRIANA  G. - LODZ
  8. BARBARA  M. - KRAKOW
  9. EMILIA P. - CHRZANOW
  10. ANNA I PIOTR  SZ. - SZCZECIN
  11. SP NR 15 TARNOWSKIE GORY
  12. KRZYSZTOF  R. – TYCHY
  13. ALEKSANDRA   W. – WARZYMICE
  14. SONIA  R.  -  ZORY
  15. GIMNAZJUM NR 9  -  RZESZOW
  16. KATARZYNA  O.  – CZECHOWICE-DZIEDZICE
  17. BARBARA B. -  OLESNICA
  18. IZABELA S. – WARSZAWA
  19. KONSTANCJA S. - LESZNO
  20. 16 OPOLSKA GROMADA “ELFY Z OGRODU CZAROW”- OPOLE
  21. EWA S. – FINLAND
  22. MARCIN Z. - SOSNOWIEC
  23. DOROTA S. - WARSZAWA
  24. NADAWCA IMIE I NAZWISKO NIECZYTELNE  Z RUDA SL 6  X  2
  25. MAGDALENA G.– SOPOT
  26. EWELINA B….? - ZABKI
  27. BEZ IMIENIA NADAWCY Z IRLANDII DLA PETROL KANKHUNI
  28. ANNA Z. - GDANSK
  29. EWELINA K. – WSCHOWA
  30. J.B. - BIALYSTOK

BARDZO SERDECZNIE DZIEKUJEMY PANSTWU W IMIENIU DZIECI ZA KAZDA PRZESYLKE.

 

Inf. o przesyłkach z dn. 15.07.2013r.:

Oto lista z dużymi kopertami (paczki czekają w Lusace. Lista pojawi się, jak zostaną przywiezione do Misji):

  1. JOANNA K.-B.-RADZYMIN
  2. NATALIA K.-WARSZAWA
  3. JUSTYNA N.-LESZNO
  4. MARTA I MARCIN Z.-SOSNOWIEC
  5. ALICJA K.-RACLAWOWKA
  6. MAGDALENA G.-SOPOT
  7. KRZYSZTOF SZ.-WARSZAWA
  8. HALINA I KRZYSZTOF L.-JASLO X 2
  9. JUSTYNA I ARTUR N.-LESZNO
  10. KATOLICKA SZKOLA-POBIEROWO
  11. SZKOLA PODSTAWOWA-WIERZBICA GORNA
  12. ANNA Z. –GDANSK
  13. EWELINA K.-WSCHOWA
  14. NOELLE DE K.-SWITZERLAND

BARDZO DZIEKUJEMY W IMIENIU DZIECI.

 

Inf. o paczkach z dn. 29.05.2013r.:

Paczki otrzymane 29.05.2013

1. ANNA K.-MYSLOWICE X 3

2. JUSTYNA K. – PNIEWY

3. MARTA Z.–SOSNOWIEC

4. JAN N.– LESZNO

5. ANASTAZJA O.-NOWE CHECHLO

6. MARTA G.-GLINOJECK

7. ALEKSANDRA W.-WIERZYMICE

8. JUSTYNA N.-LESZNO

9. MONIKA G.-MAKSYMILIANOW

10. AGNIESZKA M.–TYCHY

11. p. P-G-LUBLIN

12. WOJCIECH P.-WARSZAWA

13. MIROSLAWA H.-JASLO

14. MAGDALENA H.-LUBLIN

15. CENTRUM SPORTU I KULTURY-GARWOLIN

16. MONIKA I MICHAL S.-GRODZISK MAZOWIECKI

17. MARZENA W.-PANIOWKI

18. ALEKSANDRA R.-GNIEZNO

19. JOANNA T.-SOSNOWIEC

20. JOANNA K-B-RADZYMIN

21. MALGORZATA W.-RUDA SL.

22. AGNIESZKA  S.-WROCLAW

23. EWA M.-CZERSK

24. EWA W.-WROCLAW

25. MARLENA R.-ENGLAND

26. KATARZYNA B.-LODZ

27. MARIA M.-KRAKOW

28. TOMASZ W.-ENGLAND

29. MAGDALENA G.– ZYWIEC

30. EWA SZ.-PLOCK

31. BARBARA S.-DABROWA CHELMINSKA

BARDZO SERDECZNIE DZIEKUJEMY W IMIENIU DZIECI I NASZYM WLASNYM ZA WSZYSTKIE DARY:IMIENNE PACZKI DLA DZIECI,SRODKI OPATRUNKOWE,ODZIEZ, ART.SPOZYWCZE I OGROMNA ILOSC NASION. Przedszkolny ogrodek warzywny za niedlugo sie zazieleni, wody mamy teraz pod dostatkiem w niedawno wywierconej studni, totez i miejsce na ogrodek jest teraz w poblizu tej studni. Dzisiaj tez przedszkolny sad powiekszyl sie o 25 drzewek bananowych. Bog zaplac za tak ogromna ofiarnosc i ogromne serce! Bardzo dziekujemy. Pamietamy o kazdym z Panstwa z wdziecznoscia w naszych codziennych modlitwach. s.Jozefa

 

Inf. o paczkach z dn. 8.05.2013r.

Otrzymalismy przesylki od:

  1. M. B. - WEGORZEWO
  2. ELZBIETA A.-KRAKOW

Bardzo dziekujemy.


Inf. o paczkach z dn. 5.05.2013r.:

 
DUZE KOPERTY:
  1. ZSO POBIEROWO
  2. MONIKA L. -CZESTOCHOWA
  3. MONIKA M.-MYSZKOW
  4. MARTA WLADYSLAW O.-SOBKOW X 2
  5. KRYSTYNA K.-L. - TCZEW
  6. BEATA K.-KLOBUCH
  7. BARBARA L.-WEGORZEWO

PACZKI:

  1. ANETA W. -BYDGOSZCZ
  2. KRYSTYNA -K.-L.-TCZEW
  3. ANASTAZJA O.-NOWE CHECHLO
  4. MARTA WLADYSLAW O.-SOBKOW
  5. MAGDALENA M. G.-ZYWIEC
  6. ANNA M.-CZESTOCHOWA
  7. SZKOLNE KOLO CARITAS-WEGORZEWO
  8. JACEK S.-PLEWISKA
  9. ZSO NR.3 -WROCLAW
  10. MAGDALENA G.-SOPOT
  11. BOZENA P.-SOPOT
  12. MARCIN B.-WEGRZCE
  13. SYLWIA S.-TORUN
  14. ZUZANNA M.-D.-JELENIA GORA
  15. KRZYSZTOF I HALINA L.-JASLO
  16. ROBERT D.-OTWOCK
  17. REDEMPTORIS MISSIO -POZNAN X 2
 
BARDZO, BARDZO DZIEKUJEMY ZA KAZDA PRZESYLKE DLA DZIECI, DLA "MAMY DLA MAM", ZA KOLEJNE NASIONKA, ART.OPATRUNKOWE I UBRANKA DLA NIEMOWLACZKOW I CIEPLE UBRANIA DLA DOROSLYCH. Z CALEGO SERCA DZIEKUJEMY.
 
PAMIETAMY Z WDZIECZNOSCIA O KAZDYM Z PANSTWA W NASZYCH CODZIENNYCH MODLITWACH. s.Jozefa
 

Informacja z dnia 8.04.2013r.

OTRZYMALISMY PACZKI OD:

  1. PRZEMYSLAW F-WARSZAWA
  2. MARTA P-B-LONIOW
  3. MIROSLAW  F-SKOCZOW
  4. GRZEGORZ G-WARSZAWA
  5. MALGORZATA  W-RUDA SL.
  6. MARTYNA  CH-RYBNIK
  7. JOLANTA  W -WARSZAWA  X  4
  8. MARTA  Z-SOSNOWIEC
  9. SZKOLA PODSTAWOWA- WOLCZYN
  10. ELZBIETA  R-JANKOWICE RYB.
  11. KRZYSZTOF  M-SKRZYNKI
  12. ANASTAZJA O-NOWE CHECHLO
  13. EWELINA K-WSCHOWA

BARDZO DZIEKUJEMY ZA KAZDA PRZESYLKE-BOG ZAPLAC!

 

Inf. z 19.02.2013:

Otrzymane paczki:

  1. REDEMPTORIS MISSIO X 6
  2. ANNA CZ. –LUBENIA
  3. HALINA I KRZYSZTOF L.-JASLO.
  4. ADRIANNA I MAREK G.-LODZ
  5. PATRYCJA I.-USTRONIE MORSKIE
  6. MARTA Z.-SOSNOWIEC
  7. BLANDYNA O. – JAWORZE
  8. EWELINA K.-WSCHOWA
  9. ANASTAZJA O.-NOWE CHECHLO
  10. MARCIN B.-WEGRZCE
  11. ALEKSANDRA W.-WARZYMICE

Z CALEGO SERCA DZIEKUJEMY ZA PACZKI DLA DZIECI.

 

OTRZYMANE PACZKI LUTY 2013

  1. DOMINIKA CZ. -KRAKOW
  2. WIKTOR G.-ZABRZE
  3. GIMNAZJUM NR.9 - RZESZOW
  4. ZSO NR.3-WROCLAW
  5. REDEMPTORIS MISSIO - POZNAN X 5
  6. DOROTA K.-GIERALTOWICE
  7. SP4 - JASTRZEBIE
  8. PRZEDSZKOLE SIOSTR-KEPNO X 2
  9. MELITYNA J.-TORUN
  10. JUSTYNA N. –LESZNO X 2
  11. J.P.WISNIAKOW. -WARSZAWA
  12. KATARZYNA K.-SYCOW

LISTY I KOPERTY “BABELKOWE”

  1. MARTA Z.-SOSNOWIEC
  2. ANNA H.-C.-WIERZCHOWO
  3. JOLANTA D.-MIKOLOW
  4. JUSTYNA N. –LESZNO
  5. AGATA D. - KRAKOW
  6. ELZBIETA B.-MOGILANY
  7. KATARZYNA Z.- BIELSKO-BIALA X 2
  8. MONIKA M. –MYSZKOW
  9. KRZYSZTOF D. -WROCLAW

BARDZO DZIEKUJEMY ZA KAZDA PRZESYLKE DLA NASZYCH DZIECI.Bog zaplac!

 

OTRZYMANE DUZE KOPERTY “BĄBELKOWE” 07.01.2013

  1. MARTA Z.–SOSNOWIEC
  2. BEATA W.–MOGILNO X 2
  3. MONIKA M.–MYSZKOW X 2
  4. ANNA R. –WROCLAW
  5. KIDS COLLEGE–WARSZAWA
  6. ELZBIETA B.–MOGILANY
  7. PAULINA J.–OKUNIEW
  8. JUSTYNA N.–LESZNO
  9. SZKOLA PODSTAWOWA WIERZBICA GORNA

LIST od:

  1. HALINA I KRZYSZTOF L.-JASLO

Bardzo Panstwu dziekujemy za kazda przesylke dla naszych potrzebujacych dzieci. s.Jozefa

 

OTRZYMANE OSTATNIO W GRUDNIU 2012 PACZKI (inf. z 27. 12. 2012r.):

  1. REDEMPTORIS MISSIO- POZNAN X 3
  2. MARZENA S.-WARSZAWA
  3. VIOLETTA CZ.-IRELAND
  4. JAGODA L.-GNIEZNO X 2
  5. KRZYSZTOF I HALINA L.- JASLO X 2
  6. JUSTYNA K.-PNIEWY-NIE BYLO ZADNEJ KARTKI DLA KOGO –takie opisy sa b.wazne bo nie jestem w stanie przeszukiwac rejestrow i szukac dziecka bo tez sa paczki od osob ktore nie maja dziecka w programie.
  7. BEATA S. –USA, RICHMOND
  8. (imie nieczytelne) GOLDA-JASTRZEBIE ZDROJ
  9. MARIA D. –HUMNISKA
  10. ALICJA P. –OPOLE
  11. MARTA I MARCIN Z.-SOSNOWIEC X 2
  12. GRAZYNA S.-WARSZAWA
  13. JUSTYNA N.-LESZNO X 2
  14. ELZBIETA M. –MOGILANY X 2
  15. ANNA Z. –GDANSK
  16. AGATA D.-KRAKOW
  17. Dla numeru 836
  18. KATOLICKA SP POBIEROWO X 2
  19. MONIKA M.- MYSZKOW
  20. MALGORZATA J.-KRAKOW
  21. WOJCIECH P.-WARSZAWA
  22. IWONA I JERZY R.-JASTRZEBIE ZDROJ.
  23. PIOTR P. (26 lampek solarnych dla biednych rodzin-dziekujemy w ich imieniu, rodziny poplakaly sie z radosci).
  24. 24. ANNA K.-SKIERNIEWICE
  25. ZOFIA B.-JASIENICA ROSIELNA
  26. JOLANTA W.-WARSZAWA
  27. SIOSTRY BOROMEUSZKI-KEPNO
  28. SYLWIA T.-WROCLAW
  29. MAGDALENA G. – WARSZAWA
  30. J.P. W.-WARSZAWA
  31. ALEKSANDRA G.-WARSZAWA
  32. RENATA I STEFAN Z.-ZORY
  33. BARBARA M.-KRAKOW
  34. ANASTAZJA O.-NOWE CHECHLO X 2
  35. KATARZYNA W.-BYDGOSZCZ
  36. ……….. SZ.-SMOLNICA

BOG ZAPLAC ZA PIEKNE PRZESYLKI DLA NASZYCH DZIECI.PAMIETAMY o Was w modlitwie.

 

Informacja o przesylkach z dnia 8.11.2012r.  

1. Agnieszka N.-Zabrze
2. Alicja P.-Opole
3. Szkola Podstawowa Wolczyn x 2
4. Anna M.-Ornontowice x 5
5. Inez Ewelina-Warszawa
6. Justyna Sz.-Kudowa Zdroj
7. Anna Jacek S.-Wolczyn
8. Julia G.-Krakow
9. Marzena, Zaneta, Inez, Dominika, Ewelina-Warszawa x 2
10. Magdalena H.-Wolka Abramowicka
11. Ewa P.-Poznan  

Bardzo Panstwu dziekujemy za kazda przesylke dla naszych dzieci i dla Misji. Bog zaplac! S. Jozefa

 

Informacja o przesylkach z dnia 15.10.2012r.

Otrzymane przesylki od:

1. Marta i Marcin Z.-Sosnowiec
2. Elzbieta A.-Krakow
3. Monika M.-Myszkow x 2
4. Barbara M.-Krakow
5. Dominika Dz.-Warszawa
6. Ewa C.-Gniezno
7. Zuzanna N.-Zakrzowek
8. S.J.-Kepno
9. Justyna N.-Leszno
10. Przemyslaw S.-Katowice –Podlesie
11. Katarzyna B.-Warszawa
12. Lucia T.-USA
13. Anna Z.-Gdansk
14. Katarzyna Z.-Bielsko-Biala
15. Agnieszka N.-Zabrze

Dziekujemy serdecznie za kazda przesylke.

 

Informacja o przesylkach z dnia 20.09.2012r.

Oto otrzymane koperty:

1. Katarzyna Z.-Bielsko-Biala
2. Malgorzata J.-Krakow

Paczki:

1. Lucia T.-USA
2. Wojciech P.-Warszawa
3. Justyna N.-Leszno
4. Joanna K -Warszawa
5. Piotr St.-Rzeszow
6. Marta Marcin Z-Sosnowiec
7. Anastazja O.-Nowe Chechlo (kolejna paczka z aukcji "Mamy dla Mam")
8. Justyna J.-Scotland
9. Anna L & Jaroslaw J.-Wroclaw
10. Grzegorz G.-Warszawa

Bardzo dziekujemy za kazda przesylke dla dzieci i misji-Bog zaplac! s.Jozefa

 

Informacja z dnia 01.09.2012r.

DUŻE KOPERTY

1. Justyna N. - UK
2. Alicja P. – Opole
3. Elżbieta A. - Kraków
4. Żaneta P - K. - Warszawa
5. Halina i Krzysztof L. - Jasło
6. Agata D. - Kraków
7. Ewa Z. - Rzeszów
8. Elżbieta B. - Mogilany
9. Justyna N. - Leszno

MAŁE PACZUSZKI

1. Anna Z. - Gdańsk x 3
2. Karen Z. - Canada x 2

BARDZO, BARDZO DZIĘKUJEMY W IMIENIU DZIECI ZA NADESŁANE PRZESYŁKI.

 

Informacja z dnia 19.08.2012r.

PACZKI

1. Barbara L. - Węgorzewo
2. Krzysztof R. - Tychy
3. SP. Wierzbica Górna -Wołczyn
4. Paulina C. - Poznań
5. Anastazja O. - Nowe Chechło x 2
6. Paczka bardzo duża, brak nadawcy. Naklejony znaczek z poczty ZNIN. W środku piękne rzeczy dla przedszkolaków.

BARDZO DZIĘKUJEMY za wszystkie wspaniałe dary! Bóg zapłać!

 

Informacja z dnia 07.08.2012r.

PACZKI

1. Ireneus M. - Dorsten, Germany
2. Ewa R. – Świebodzice
3. Parafia św. Rodziny - Tychy x 3
4. Grzegorz G. - Warszawa
5. Anastazja O. - Nowe Chechło
6. Elżbieta A. – Kraków
7. Anna Z. - Gdańsk
8. Redemptoris Missio x 2
9. Dorota K - Irlandia
10. Justyna N. – Leszno
11. Monika G. - Maksymilianów
12. Przemysław Sz. – Kraków
13. Duża paczka - nieznany nadawca
14. Alicja P. - Opole
15. Barbara G. – Chorzów

BARDZO DZIĘKUJEMY ZA KAŻDĄ PRZESYŁKĘ DLA DZIECI. Bóg zapłać.

 

Informacja z dnia 03.07.2012r.

1. Alexandra G. – Warszawa
2. Anna K. - Skierniewice
3. Gimnazjum nr 9 - Rzeszów
4. Tatiana K. - R x 2
5. Alicja G. - Gdańsk

Dziękujemy bardzo serdecznie za paczki dla naszych dzieci 

 

Informacja z dnia 14.06.2012r.

DUŻE KOPERTY

1. Katarzyna S. - Spytkowice
2. J.N. znaczek Royal post ? England
3. Marta i Marcin Z.- Sosnowiec

Dziękujemy bardzo serdecznie, pozdrawiam, s. Józefa

 

Informacja z dnia 20.05.2012r.

1. Strażnicy Miejscy - Tarnów x 7
2. Alicja P. - Opole
3. Jolanta W. - Warszawa x 2
4. Anastazja O. - Nowe Chechło
5. Zofia B. - Jasienica
6. Robert B. - Tychy x 2
7. Mirosław W. - Mikołów
8. Magdalena G. - Żywiec
9. Państwo S. - Toruń
10. Maria K.- miejscowość LUBASZ??? nieczytelne
11. Agnieszka K. - Jastrzębie - pierwsze krosna z CD:)))
12. Ewa Z. - Rzeszów x 2
13. Ksenia K. - Izrael
14. Żaneta P. - Warszawa
15. Marta Z. - Sosnowiec
16. Noelle DE K. - Switzerland 
Sporo kolejnych paczek jest już w Mpanshyi - informacja będzie przesłana w najbliższych dniach. DZIĘKUJEMY BARDZO SERDECZNIE s. Józefa

 

Informacja z dnia 04.2012r.

1. Kępno - Siostry Boromeuszki x 5
2. Paweł Ł. – Warszawa x 4
3. Joanna K. - Warszawa
4. Justyna N. – Leszno
5. J.DARIA, A.D., Z.KOST. ,D. DZI. - Warszawa
6. R. S .Z. - Żory
7. Inez Katarzyna D.
8. Sylwia i Jakub - Bytom

KOPERTY

1. Agata - Kraków
2. Elżbieta A. – Kraków

PACZKI

1. Redemptoris Missio – Poznań x 2
2. Justyna N. – Leszno x 2
3. Ewa W. – Wrocław
4. Marzena S. – Warszawa
5. Agnieszka M. – Tychy
6. Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 3 – Wrocław
7. Agnieszka O. – Nowe Chechło
8. Agnieszka B. – Węgrzce
9. Magdalena G. - Warszawa

DZIĘKUJEMY Z CAŁEGO SERCA ZA WSZYSTKIE DARY DLA NASZYCH DZIECI. Bóg zapłać! Pamiętamy w modlitwie s. Józefa

 

Informacja z dnia 19.03.2012r.

DUŻE KOPERTY

1. Sylwia i Jakub – Bytom x 2
2. Ewa Z. – Rzeszów
3. Alicja P. – Opole x 2
4. Elżbieta A. – Kraków
5. SP nr 3 – Złocieniec
6. Iwona i Filip M. – Oleśnica
7. Urszula W. – Racibórz
8. Sr. Jakuba – Kępno
9. Katarzyna K. – Berlin (list)

 

Informacja z dnia 12.03.2012r.

1. Gimnazjum nr 1 - Barcin
2. Grzegorz i Marzena W. – P. x 2
3.Bożena G. – Świerklany x 2
4. Justyna N. – Leszno
5. Katarzyna C. – Słupsk x 2
6. Joanna K. – Warszawa x 2
7. Małgorzata J. – Nowy Sącz
8. Alicja I. – Ustronie Morskie x 2
9. … G – icz – Poznań
10. Marzena So – ak - …..
11. Anna Z-ka x 2
12. Event Team
13. Siostry Boromeuszki – Kępno x 2
14. Wojciech P. – Warszawa
15. Blandyna O. – Jaworze
16. Jolanta D. - Mikołów

Dziękujemy z całego serca w imieniu naszych dzieci i zapewniamy o naszej pamięci w modlitwie s. Józefa 

 

Informacja z dnia 20.02.2012r.

1. Marta i Maciej N. – Tarnów x 4 (w tym 2 koperty z zgłębnikami do karmienia dla dzieci)

 

Informacja z dnia 02.02.2012r.

1. Elżbieta A. – Kraków (kwadraciki)
2. Marta i Maciej N.-Tarnów dla Cecylii
3. Anna R. i Radosław K. - Strzelno (dla Mildred)